Neohodnoceno

Skartovač Fellowes AutoMax 350 C

skladem
Kód: FELSHAM350C
Značka: Fellowes
25 180 Kč 20 810 Kč bez DPH
Kategorie: Týmové
Záruka: 24
Ideální řešení automatické skartace papíru pro kanceláře do 5-ti uživatelů představuje druhá generace osvědčeného modelu AutoMax.

Světový lídr v technologii pro skartování Fellowes, Vás o tom přesvědčí. Automatický skartovací stroj Vám umožní věnovat se prospěšnějším kancelářským činnostem, nežli je vkládání papíru do běžného skartovače. AutoMax 350 C je schopen na jeden pracovní cyklus poskartovat ze zásobníku . Skartovač je vybaven vstupní štěrbinou pro alternativní ruční podání až 12 listů papíru současně. Ze zásobníku je možno skartovat běžný papír, papír sešitý sponkou nebo sepnutý svorkou (max. do 20 listů). Skládaný papír, poštovní obálky i s obsahem, CD/DVD nosiče a kreditní karty se skartují prostřednictvím otvoru pro manuální podávání.Je tak zaručeno, že nikdo jiný se ke skartovanému obsahu nedostane (dokonce ani po odpojení a znovuzapojení stroje do el. sítě).

Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu s LED podsvětlením. Samozřejmostí je indikace přehřátí, otevřených dvířek koše, plného odpadního koše a případného kolizního stavu (pokud je na vstupu nežádoucí obsah).

Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití. Svou kapacitou je vhodný pro týmová pracoviště s 3 až 5-ti lidmi, ideální pro „open office", konferenční místnosti, apod. Orientační doba skartace při plném zásobníku je 13-15 min s ohledem na typ skartovaného materiálu. 
Stupeň utajení dle NBÚ: typ 2,NOVĚ od 1.1.2023 NNI 1.SilentShred - tento model je nadimenzován pro dlouhodobý nepřetržitý provoz při zachování velmi nízké hlučnosti.Sleep MODE - v případě nečinnosti delší než 2 min se stroj automaticky vypne - , šetří tím odběr el. energie.  SMART LOCK - elektronicky uzamče dokumenty po vložení PIN kódu, po dobu celého cyklu skartace.accufeed - automatické podávání papíru pro střední a vyšší zátěž, šetří čas strávený podáváním papíru.Auto-Reverse - zajistí přerušení skartace a zpětný chod při záseku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: