Neohodnoceno

Skartovač Fellowes 325 i

není skladem
Kód: FELSH325I
Značka: Fellowes
34 388 Kč 28 420 Kč bez DPH
Kategorie: Týmové
Záruka: 24
Profesionální skartovací stroj do vetší kanceláře s přímým řezem 5,8 mm. Bezpečný, tichý a výkonný skartovač s velkým objemem koše 83 L. Atraktivní design. Elektronický start/stop, funkce zpětného chodu. Intuitivní systém obsluhy - diody informující o přeplnění a vyjmutém koši. Skartovač je určen k nepřetržité práci. Snadno si poradí i se skartací sponek z kancelářských sešívaček, kreditních karet nebo CD a DVD. Bezpečnostní stupeň dle DIN 66399 - P2, bezpečnostní stupeň DIN karty - T2, bezpečnostní stupeň DIN CD - O1.

Oddělený vstup pro skartaci CD nebo plastových karet. Kolečka s aretací pro snadnou manipulaci. Rychlost skartace až 4 m/min. 


Systém Safe Sense – automatické zastavení skartovacího stroje při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru.JAM PROOF - funkce, která zabrání uvíznutí papíru a pomáhá provádět skartaci odolného materiálu.SilentShred - funkce, která minimalizuje zatížení hlukem při skartování.ENERGY savings systém - systém úspory energie, časově 100% optimální energetická účinnost při provozu i mimo něj.CONTINUOUS DUTY - motor je určen k nepřetržité práci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: