Neohodnoceno

JBL Wave Flex Beige

True Wireless sluchátka.

Skladem. (15 ks)
Kód: JBL WFLEXBEG
Značka: JBL
2 408 Kč 1 990 Kč bez DPH
Kategorie: True Wireless sluchátka
Záruka: 24
Hmotnost: 100 kg

Jednoduchá, chytrá a zábavná – každý den!

Vezměte si skvělý zvuk kamkoli. Basy, které skutečně ucítíte, celková výdrž baterie až 32 hodin, bezpečný a pohodlný otevřený design s nožičkou a odolnost vůči prachu i vodě – sluchátka JBL Wave Flex jsou navržena pro vaši každodenní zábavu. Ať už se pohybujete po městě nebo relaxujete na pláži, vaše hands-free stereo hovory budou vždy krystalicky čisté, zatímco technologie Smart Ambient se postará, abyste měli přehled o tom, co se děje okolo vás. A když potřebujete extra vzpruhu, získáte pomocí funkce rychlého dobití jednoduše další 2 hodiny provozu už po 10 minutách nabíjení.

Funkce

  • Zvuk JBL Deep Bass
  • Pohodlné usazení v uších
  • Až 32 (8h + 24h) celková výdrž baterie a rychlé nabíjení
  • Získejte přehled o vašem okolí
  • Hands-free hovory s funkcí VoiceAware
  • Odolnost vůči vodě i prachu
  • Kompatibilní s aplikací JBL Headphones

Zvuk JBL Deep Bass

Užijte si své oblíbené hudební mixy na maximum s vysoce kvalitním zvukem díky spolehlivým sluchátkům, která bezpečně drží v uších a jejich 12mm měniče přináší zvuk JBL Deep Bass.

Pohodlné usazení v uších

Ergonomická sluchátka JBL Wave Flex v otevřeném designu s nožičkou vám budou sedět tak pohodlně, že možná úplně zapomenete, že je máte v uších. Jejich otevřený design s nožičkou vám umožní vychutnat si naplno veškerou hudbu a zároveň neblokují váš ušní kanálek.

Až 32 (8 h + 24 h) celková výdrž baterie a rychlé nabíjení

Díky 8hodinové výdrži baterie sluchátek a dalším 24 hodinám v pouzdru poskytují JBL Wave Flex zvuk na celý den. A když potřebujete více energie, už po 10 minutách dobíjení získáte další 2 hodiny provozu.

Získejte přehled o vašem okolí

S technologií Smart Ambient se můžete vydat kamkoli a vždy uslyšíte vše, co potřebujete. Když se chcete na chvíli zastavit a popovídat si, funkce TalkThru vám ihned umožní slyšet lépe sebe i ostatní, aniž byste si museli sluchátka vyndat z uší. A když použijte funkci Ambient Aware, můžete nechat hudbu hrát a přitom mít přehled o tom, co se děje kolem vás.

Hands-free hovory s funkcí VoiceAware

Při vašich hands-free stereo hovorech si díky funkci VoiceAware můžete nastavit, kolik vašeho vlastního hlasu při hovoru uslyšíte.

Odolnost vůči vodě i prachu

Na pláži nebo na cyklistické stezce – sluchátka jsou vybavena certifikací IP54 a nabíjecí pouzdro certifikací IPX2, takže jsou odolná vůči vodě i prachu a zvládnou s vámi všechny vaše zážitky.

Kompatibilní s aplikací JBL Headphones

Poslouchejte celý den – po svém. Vylaďte si ve speciální aplikaci zvuk sluchátek podle toho, co máte rádi, a udělejte ze sluchátek JBL Wave Flex vašeho ideálního hudebního parťáka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: