Neohodnoceno

JBL Live PRO2 TWS Black

True wireless sluchátka s potlačením hluku

Skladem. (15 ks)
Kód: LIVEPRO2TWSBLK
Značka: JBL
3 629 Kč 2 999 Kč bez DPH
Kategorie: True Wireless sluchátka
Záruka: 24
Hmotnost: 100 kg

Poslouchejte a buďte slyšet. Kdekoli, po celý den.

Zůstaňte ve svém rytmu po celý den se stylovým doplňkem pro zábavu i práci. Sluchátka JBL Live Pro 2 přináší až 40 hodin neuvěřitelného zvuku JBL Signature Sound (10 hodin poskytnou sluchátka samotná + dalších 30 hodin nabíjecí pouzdro) a když je třeba dobít baterie, nabízí rychlé nabíjení nebo bezdrátové Qi-kompatibilní nabíjení. Adaptivní potlačení hluku eliminuje rušivé zvuky, abyste se mohli dokonale ponořit do své hudby, zatímco technologie Smart Ambient se postará, abyste měli stále přehled, co se děje vašem okolí. Uzavřený design sluchátek s Oval Tubes a oválnými silikonovými nástavci zajišťuje efektivnější potlačení hluku a lepší kvalitu zvuku a zároveň přináší čistou estetiku. Chcete si popovídat? Se 6 mikrofony a technologií beamforming budete slyšet jasně a čistě během vašich hovorů, stejně jako když aktivujete zvoleného hlasového asistenta pro jednoduché hands-free ovládání sluchátek. Buďte se spojení, ať vás vaše životní dobrodružství zavedou kamkoli.

Funkce

  • JBL Signature Sound
  • True Adaptive Noise Cancelling s technologií Smart Ambient
  • 40 (10+30) hodin přehrávání a bezdrátové nabíjení
  • 6 mikrofonů pro perfektní hovory s nulovým rušením
  • Oval Tubes pro větší komfort, odhlučnění a basy
  • Funkce Dual Connect & Sync a vícebodové připojení
  • Dotykové & hlasové ovládání
  • IPX5 voděodolnost
  • JBL Headphones App

JBL Signature Sound

Nic se nevyrovná úžasně čistému zvuku hudby i hovorů díky dynamickým měničům poháněným zvukem JBL Signature Sound.

True Adaptive Noise Cancelling s funkcí Smart Ambient

Skutečně adaptivní potlačení hluku se automaticky přizpůsobí vašemu okolí a eliminuje rušivé zvuky, takže si vychutnáte lepší zvuk, ať jste kdekoli. A když se potřebujete soustředit na to, co se děje ve vašem okolí, máte k dispozici funkci Smart Ambient, díky které máte přehled o všem i se sluchátky v uších.

40 (10+30) hodin přehrávání a bezdrátové nabíjení

Nikdy nezmeškáte nic důležitého díky 40hodinové výdrži baterie a Qi-kompatibilnímu bezdrátovému nabíjení. Sluchátka vydrží v provozu 10 hodin na jedno nabití a dalších 30 hodin zajistí nabíjecí pouzdro. Potřebujete dobít energii? S rychlým nabíjením stačí 15 minut a získáte další 4 hodiny přehrávání.

6 mikrofonů pro perfektní hovory s nulovým rušením

6 mikrofonů vybavených technologií beamforming snižuje rušení způsobené větrem nebo okolním hlukem, takže každé vaše slovo bude slyšet nahlas a jasně. Pomocí funkce VoiceAware si můžete zvolit, kolik svého vlastního hlasu uslyšíte pomocí ovládání množství zvuku, který se vrací z mikrofonu do sluchátek.

Oval Tubes pro větší komfort, odhlučnění a basy

Lepší tvar, lepší zvuk. Proto JBL navrhlo tato sluchátka s Oval Tubes a oválnými silikonovými nástavci pro dokonale pohodlné usazení v uších. Uzavřený design v oválném tvaru s nožičkou zajišťuje lepší potlačení hluku a vyšší kvalitu zvuku i pro ty, kdo preferují čistou estetiku.

Funkce Dual Connect & Sync a vícebodové připojení

Telefonní hovor při sledování vašeho oblíbeného pořadu? Žádný problém. Díky vícebodovému připojení můžete jednoduše a rychle přepínat z jednoho připojeného Bluetooth zařízení na jiné. Sluchátka přináší rychlé a bezproblémové spárování s jakýmkoli zařízením Android a můžete si vždy vybrat, jestli použijete levé nebo pravé sluchátko samostatně v mono režimu nebo obě zároveň pro stereo zvuk.

Dotykové & hlasové ovládání

Ovládejte funkce sluchátek JBL Live Pro 2 pohodlně pomocí dotykového ovládání, nebo je aktivujte hlasem – stačí promluvit a zapnout Hey Google (*) nebo Alexa (**).
(*) Tuto funkci podporuje pouze Android (**) Všechny funkce Alexa jsou na tomto zařízení dostupné pouze pro Android 6.0 nebo novější verze.

IPX5 voděodolnost

Ať se chystáte do posilovny nebo vás zastihl déšť, můžete být v klidu. Sluchátka JBL Live Pro 2 mají certifikaci IPX5, což znamená, že jsou voděodolná.

JBL Headphones App

Speciální aplikace vám umožňuje vybrat si z několika poslechových režimů, ovládat nastavení potlačení hluku a funkci Smart Ambient, přizpůsobit si ovládací prvky a získat tu nejvyšší úroveň pohodlí a kvality zvuku, takže si vždy užijete poslech po svém. Zároveň si zde můžete nastavit EQ přesně podle sebe nebo využít hlasové pokyny ve vašem jazyce pro jednodušší použití funkcí sluchátek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: