Neohodnoceno

Logitech G640 Cloth Gaming Mouse Pad

Logitech G640 Cloth Gaming Mouse Pad
není skladem
Kód: 217442047
Značka: LOGITECH
1 226 Kč 1 013 Kč bez DPH
Kategorie: Podložky pod myši
Záruka: 24
MÍRNÉ POVRCHOVÉ TŘENÍ
Nastavíte-li nízké hodnoty DPI, mírné povrchové tření poskytne patkám myši optimální míru odporu na začátku nebo na konci rychlých či náhlých pohybů, které se tak často vyskytují při hraní her s nízkými hodnotami DPI. Podložka G640 poskytuje ideální míru tření pro herní manévry při nízkém nastavení hodnot DPI.

ROZVRŽENÍ OD KRAJE KE KRAJI
S vědomím, že některé designové prvky a vzory mohou narušovat výkonnost senzoru, byla látková podložka pod myš G640 navržena pro konzistentní výkonnost. Podložka se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu i na okrajích pro plynulé snímání napříč celým povrchem.

VYLADĚNÁ PRO SNÍMAČE LOGITECH G
Podložka G640 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G640 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G.

STVOŘENA PRO HRANÍ
Gumová základna, pevně spojená s látkou, udržuje flexibilní povrch na místě, a zabraňuje tak zvlnění látky před myší, což by mohlo narušovat její plynulý pohyb. Měkká látka zvyšuje pohodlí při pohybech zápěstí sem a tam přes okraj podložky.

STAČÍ SVINOUT A JÍT
Podložka G640 je vyrobena z flexibilní látky, a pro účely cestování ji lze snadno svinout a zase rozvinout, když chcete hrát. Když si podložku budete chtít vzít na síťovou herní akci, chraňte ji pomocí odolného šestihranného obalu.


Fyzické parametry:
*výška: 400 mm
*šířka: 460 mm
*hloubka: 3 mm
*hmotnost: 352 g (přibližně)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: