Neohodnoceno

Synology MailPlus 20 Licenses

Synology MailPlus 20 Licenses
není skladem
Kód: 1129953346
Značka: SYNOLOGY
27 509 Kč 22 735 Kč bez DPH
Kategorie: Ostatní SW licence
Záruka: -1
Popis

Licenční balíček MailPlus
Licenční balíčky Synology MailPlus jsou určeny k přidávání aktivních e-mailových účtů do Synology MailPlus. Standardně se na Synology NAS s podporou MailPlus instaluje 5 licencí a další licence pro dodatečné e-mailové účty lze zakoupit podle potřeb firmy.

Licenční plán

*Součástí Synology MailPlus je 5 e-mailových účtů zdarma, ke kterým můžete přidávat další zakoupeným dodatečných licencí. Nabízíme dva druhy licenčních balíčků na míru vašim požadavkům: 5 nebo 20 e-mailových účtů1, v obou případech trvale platných2. Uvedené licence lze použít pouze na jednom Synology NAS a po jejich aktivaci je nelze migrovat3.
E-mailové aliasy se však za e-mailové účty nepovažují a pro jejich využívání proto nejsou zapotřebí žádné licence.

*Chcete-li zjistit doporučený počet aktivních e-mailových účtů u jednotlivých modelů podporujících MailPlus, přejděte na stránku přehled produktů, kde tyto informace naleznete na stránce s technickým popisem modelu.
1. Jakmile zakoupený licenční klíč využijete, aktivují se v jeden stejný okamžik všechny v něm obsažené licence.
2. Pokud nedojde k výpadku registrovaného Synology NAS, zůstávají aktivované licence trvale platné.
3. Pokud budete potřebovat provést migraci licence (např. u RMA produktů), kontaktujtetým podpory Synology s žádostí o pomoc.

Architektura high-availability

*Za podporu high-availability v MailPlus nejsou účtovány žádné další poplatky a jeden cluster obsahuje standardně 10 e-mailových účtů zdarma. Chcete-li využívat více licencovaných e-mailových účtů, je třeba k tomu použít licenční klíče zakoupené od Synology. Pokud chcete aktivovat např. 25 e-mailových účtů v high-availability clusteru, potřebujete 15 dodatečných licencí.
Webový klient a mobilní aplikace MailPlus

*Webový klient MailPlus a jeho mobilní aplikace (dostupné pro systémy Android a iOS) lze využívat zdarma, jejich aktualizace se pravidelně provádějí zdarma v rámci MailPlus Server.
Aktivace licence a správa účtu
*Pro použití zakoupených licenčních klíčů je třeba přihlásit se k Synology NAS jako správce. Poté otevřete MailPlus Server a přejděte na Licence pro aktivaci klíčů (vyžadováno připojení k internetu). Jeden licenční klíč lze využít na jednom Synology NAS podporujícím MailPlus.
Pokud chcete aktivovat nebo deaktivovat e-mailové účty, přejděte pro správu do části Účet.
Pro kontrolu všech aktivovaných licencí se přihlaste k svému účtu Synology.

* MailPlus:
* Snapshot Replication:
*Odkaz na web výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/MailPlus_License

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: