Neohodnoceno

HP 65W GaN USB-C Laptop Charger

HP 65W GaN USB-C Laptop Charger
není skladem
Kód: HP-600Q7AA
Značka: HP
1 997 Kč 1 650 Kč bez DPH
Kategorie: Napájecí adaptéry - ORIGINÁLNÍ
Záruka: 12
Naše 65W nabíječka notebooků je prostě revoluční. Je kompatibilní s většinou zařízení USB-C, má dva výkonné porty pro souběžné nabíjení a je menší než kdy dřív. Pořiďte si toto malé výkonné zařízení a užívejte si účinnost technologie nitridu galia (GaN) a funkci rychlonabíjení, ať jste kdekoli.

Malá, ale výkonná
Cestování s tímto malým výkonným zařízením je hračkou. Získáte všechny výhody efektivního nabíjení v kompaktním provedení. Je o 20 % menší než naše 65W nabíječka notebooků předchozí generace a technologie nitridu galia (GaN) navíc poskytuje ještě vyšší výkon při zachování účinnosti. Nenechte si všechen výkon přerůst přes hlavu.

Rychlé nabíjení. Univerzální napájení
Nabíjejte notebook a další zařízení během chvilky díky rychlonabíjení přes USB-C. Užívejte si rychlé nabíjení s většinou zařízení USB-C, nejen s produkty HP. Ekosystém zařízení je nyní otevřený a připravený k využití.

Souběžné nabíjení přes USB-C
Dva porty USB-C pro nabíjení více zařízení. Telefon a notebook. Notebook a tablet. Tablet a zubní kartáček? Stačí zapojit jakékoli zařízení.

Náš závazek vůči planetě
Snažíme se snížit množství použitých surovin, samotná nabíječka proto obsahuje 30 % recyklovaných plastů a dodává se ve 100% recyklovatelném obalu, který splňuje požadavky na recyklaci a nedostane se tak po skončení životnosti na skládku.

*Délka kabelu: 1 m
*Výstupní napětí: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V
*Minimální rozměry (Š x H x V): 75 x 53 x 22 mm
*Obsah balení: 65W nabíječka notebooků HP GaN USB-C; Záruční list; Produktový list; Napájecí kabel; Kabel USB Type-C

Záruka: 1 rok pro IČ a 2 roky spotřebitel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: