Neohodnoceno

Skartovač Fellowes AutoMax 150 C

skladem
Kód: FELSHAM150C
Značka: Fellowes
11 834 Kč 9 780 Kč bez DPH
Kategorie: Kancelářské
Záruka: 24
Skartování nikdy nebylo snazší. Revoluční novinka značky Fellowes, Vás o tom přesvědčí. Jen nalož, zapni a běž. Tento automatický skartovací stroj Vám umožní věnovat se prospěšnějším kancelářským činnostem, nežli je opakované postávání u běžného skartovače. Zařízení je schopno na jeden pracovní cyklus při automatickém podávání skartovat až 150 listů 70g papíru v křížovém řezu 4 x 38 mm. Skartovač je vybaven vstupní štěrbinou pro ruční podání až 8 listů papíru.
Výkonný řezací mechanismus zpracuje při automatickém podávání sešívačkou sešité papíry (až 20 sešitých listů). Při manuálním podávání i kreditní karty, CD/DVD.

Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu s LED podsvětlením. Samozřejmostí je indikace přehřátí, otevřeného zásobníku, plného odpadního koše i případného kolizního stavu (pokud je na vstupu nežádoucí obsah). Délka nepřetržitého pracovního cyklu 12 min. Automatický ochranný systém proti přehřátí.

Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití. Předurčen primárně pro "open office".  
Funkce "SilentShred" výrazně minimalizuje zatížení hlukem při skartování.

V případě nečinnosti delší než 2 min se stroj automaticky vypne - "Sleep MODE", šetří tím odběr el. energie.

Objem koše 32 litrů, vysouvací odpadová nádoba uvnitř s odolným papírovým košem, pro snadnou manipulaci.

SilentShred - funkce, která minimalizuje zatížení hlukem při skartování.Sleep MODE - po 2 minutách nečinnosti vypne stroj.Auto-Reverse - zajistí přerušení skartace a zpětný chod při záseku.accufeed - automatické podávání papíru pro střední a vyšší zátěž, šetří čas strávený podáváním papíru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: