Neohodnoceno

Logitech G413/Drátová USB/US layout/Stříbrná

Logitech G413/Drátová USB/US layout/Stříbrná
není skladem
Kód: 202713108
Značka: LOGITECH
2 698 Kč 2 230 Kč bez DPH
Kategorie: Herní klávesnice
Záruka: 24
Klávesnice G413 byla promyšleně navržena a zkonstruována pro účely poskytování vysoké výkonnosti s vyváženou sadou funkcí. Útlý rám připomínající čepel nože je vyroben z lehké, vysokopevnostní hliníkové slitiny 5052. Pod ním se nachází organizér kabelů myši a náhlavní soupravy a výškově nastavitelné nožky s pogumovanými stabilizátory pro volbu úhlu, který vám vyhovuje nejvíce.

Mechanické spínače Romer-G hmatové se vyznačují krátkou aktivační dráhou 1,5 mm – o 25 % rychlejší aktivační dráha 1,5 mm oproti 2,0 mm běžných mechanických spínačů. oproti běžným mechanickým spínačům konkurence. Dokonalá kombinace rychlosti, přesnosti a tiché výkonnosti – spínače Romer-G hmatové se vyznačují spolehlivou odezvou při aktivaci díky rozpoznatelnému nárazu. Spínače Romer-G byly rovněž účelově vyvinuté pro precizní a jasné podsvícení zkrze kryty kláves. Klávesy tak budou vždy viditelné a zároveň nerozptylující, zejména při herních akcích trvajících pozdě do noci.

Vrchní kryt z leštěné, hliníko-hořčíkové slitiny 5052 je páteří klávesnice. Výsledkem je minimalistické provedení vyvážené celou řadou funkcí. Klávesnice G413 byla vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, se zaměřením na špičkové zpracování a výkonnost. Do portu USB přípojky můžete připojit specializovaný přídavný kabel USB, a získat tak vlastní vstup se 100% napájením a přenosem dat. Port na klávesnici G413 můžete používat stejně jako každý jiný port USB.

Technické parametry
*Výška: 132 mm
*Šířka: 445 mm
*Hloubka: 34 mm
*Hmotnost (bez kabelu): 1105 g
*Kabel: 1,8 m
*Mechanické spínače: ROMER-G
*Výdrž: 70 milionů stisknutí
*Aktivační dráha: 1,5 mm
*Aktivační síla: 45 g
*Celková dráha zdvihu: 3,2 mm
*Layout: US - mezinárodní
*Typ připojení: USB-A (kabelové)
*USB protokol: USB 2.0
*Rychlost USB: vysokorychlostní
*Indikátory (LED): 2
*Porty USB (integrované): 1, USB 2.0
*Barva: Silver
*Podsvícení: Jednobarevné (5 pevně daných úrovní jasu), bílé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: