Neohodnoceno

JBL Tour PRO 2 Champagne

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší s potlačením šumu

Skladem. (15 ks)
Kód: JBLTOURPRO2CPG
Značka: JBL
8 821 Kč 7 290 Kč bez DPH
Kategorie: True Wireless sluchátka
Záruka: 24
Hmotnost: 100 kg

Skutečně inteligentní bezdrátové připojení se propojuje s unikátním zvukovým zážitkem.

Díky technologii True Adaptive Noise Canceling sluchátek JBL Tour Pro 2 si můžete vychutnat svůj oblíbený zvuk bez rušivých prvků z okolí. JBL Pro Sound vás vtáhne do vynikajícího prostorového zvuku i na cestách. Unikátní nabíjecí pouzdro vám umožní přímý přístup ke všem klíčovým funkcím sluchátek bez použití aplikace pro mobilní telefon. Smart pouzdro lze ovládat i z notebooku, tabletu, stolního PC nebo televize. Ovládací tlačítko JBL Headphones App funguje bez použití telefonu, pouhým dotykem na displeji pouzdra. Díky 1,45palcovému displeji je ovládání naprosto bezproblémové. Na jedno nabití si můžete užívat dokonalého zvuku až 40 hodin v kuse. Technologie 6 mikrofonů zajišťuje špičkovou kvalitu hovorů za jakýchkoli podmínek. Bez nutnosti odložení sluchátek tak můžete zesílit zvuk i hlasitost svého hlasu.

Funkce

 • Smart pouzdro pro bezproblémové ovládání
 • Technologie True Adaptive NoiseCancelling s funkcí Smart Ambient
 • Špičkové hovory pomocí 6 mikrofonů s hlasovým ovládáním
 • Technologie Smart Ambient
 • Legendární zvuk Pro Sound
 • Pohlcující prostorový zvuk JBL
 • Funkce Personal Sound Amplification
 • Hlasové ovládání hands free
 • Funkce Fast Pair - Google a Microsoft swift pair
 • Mějte vše pod kontrolou s aplikací JBL Headphones
 • Bluetooth 5.3 LE audio

Smart pouzdro pro bezproblémový zážitek

Ovládejte nastavení sluchátek, spravujte hovory a přehrávání, ovládejte nastavení zvuku a úroveň baterie, nastavte si budík jednoduše přes displej nabíjecího pouzdra.

Technologie True Adaptive Noise Cancelling s funkcí Smart Ambient

Vychutnejte si soundtrack svého života bez ohledu na to, kde se nacházíte. Technologie True Adaptive Noise Canceling automaticky využívá 4 mikrofony pro snímání hluku, aby se přizpůsobily vašemu okolí v reálném čase, čímž minimalizuje okolní ruchy ve chvilku, když se potřebujete soustředit.
Tato funkce také optimalizuje výkon sluchátek JBL Tour Pro 2 pro vynikající zvukový zážitek – to vše při nastavení ovládání režimu ANC pomocí aplikace JBL Headphones.

Špičkové hovory pomocí 6 mikrofonů s hlasovým ovládáním

Díky 6 mikrofonům si užijete perfektní hovor i v hlučném nebo větrném prostředí. Ovládání hlasového asistenta se stává opravdovou hračkou. S funkcí VoiceAware si volíte hlasitost svého vlastního hlasu.

Technologie Smart Ambient

Zůstaňte ve střehu i při hluku okolního světa a zároveň si vychutnejte hudbu s funkcí Smart Ambient. Ovládejte obě funkce pouhým stisknutím tlačítka a dolaďte si je pomocí aplikace JBL Headphones.

Legendární zvuk Pro Sound

Díky rozsáhlému globálnímu výzkumu a testování poskytuje špičková zvuková křivka JBL přesný zvuk a minimální zkreslení při poslechu vaší hudby, kterou máte rádi, při jakékoli frekvenci nebo hlasitosti, dokonce i v hlučném prostředí.  Vychutnejte si hluboké basy díky 10mm dynamickým měničům poháněným zvukem JBL Pro Sound.

Pohlcující prostorový zvuk JBL

Ponořte se do prostorového zvuku JBL Spatial Sound a užijte si atmosféru jako v divadle, na koncertě nebo ve studiu se svým oblíbeným umělcem. Díky této patentované technologii přichází zvuk prakticky odkudkoliv kolem vás, bez ohledu na zdroj nebo zařízení, ze kterého přehráváte.

Funkce Personal Sound Amplification

Při zapnutí funkce Personal Sound Amplification na sluchátkách JBL Tour Pro 2, upravíte vyvážení levého/pravého kanálu a zesílíte hlasitost konverzace o +15-20 dB.

Hlasové Hands Free ovládání

Zůstaňte ve spojení se svým digitálním světem kdekoliv. Stačí říct „Hey Google“ nebo „Alexa“, abyste mohli mluvit s preferovaným hlasovým asistentem a ovládat sluchátka pomocí hlasových pokynů ve více jazycích.

Funkce Fast Pair - Google a Microsoft swift pair

Objevte příslušenství Bluetooth v těsné blízkosti svého zařízení – poté se připojte jediným klepnutím. Pomocí rychlého spárování od společnosti Microsoft můžete bez problémů spárovat svá Bluetooth zařízení s počítačem se systémem Windows 10 nebo novější verzí.

Mějte vše pod kontrolou s aplikací JBL Headphones

Vytvořte si soundtrack svého života. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci JBL Headphones, abyste si přizpůsobili EQ, zapnuli adaptivní potlačení hluku, upravili svou úroveň ANC nebo nastavili ovládání okolního zvuku a zkontrolovali, jak nejlépe sedí. Můžete si také přizpůsobit chování sluchátek prostřednictvím přizpůsobení dotykového displeje nebo přizpůsobit zvukový výstup zvuku nebo videa, abyste z obsahu vytěžili maximum, vybrat si preferovaného hlasového asistenta a mnoho dalšího.

Bluetooth 5.3 LE audio

JBL Tour Pro 2 jsou vybaveny Bluetooth 5.3 pro stabilnější a bezpečnější připojení, abyste si mohli vychutnat bezdrátové připojení v celé své kráse.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: