Neohodnoceno

JBL Live Flex Blue

True Wireless sluchátka s potlačením hluku

Skladem. (15 ks)
Kód: LIVEFLEXBLU
Značka: JBL
5 554 Kč 4 590 Kč bez DPH
Kategorie: True Wireless sluchátka
Záruka: 24
Hmotnost: 100 kg

Po celý den s vámi.

Prožijte den v rytmu vašeho osobního soundtracku se sluchátky s potlačením hluku v otevřeném designu, která jsou navržená pro celodenní pohodlí a poslech ve vysoké kvalitě, ať jste kdekoli. V kanceláři, na vaší každodenní procházce nebo při jakékoli jiné aktivitě - sluchátka JBL Live Flex s certifikací odolnosti vůči vodě i prachu třídy IP54 jsou ideálním hudebním společníkem při práci, odpočinku i zábavě. Zapomeňte na jakýkoli hluk a rušivé zvuky z okolí a užijte si krystalicky čisté hovory kdekoli, nebo se nechte pohltit prostorovým zvukem JBL Spatial Sound. Váš poslechový zážitek si jednoduše optimalizujte podle vašeho individuálního poslechového profilu díky funkci Personi-Fi 2.0 a nastavení preferencí v aplikaci. A protože není čas se zdržovat s vybitou baterií, přináší sluchátka až 40 hodin přehrávání na jedno nabití a navíc i možnost Qi bezdrátového nabíjení, takže vždy udrží krok s rychlostí vašeho života.

Funkce

  • Zvuk JBL Signature Sound s funkcí Personi-Fi 2.0
  • Adaptivní potlačení hluku
  • Až 40 hodin přehrávání (8 h + 32 h) a bezdrátové nabíjení
  • 6 mikrofonů pro perfektní hovory s nulovým rušením
  • Prostorový zvuk JBL Spatial Sound
  • Technologie Bluetooth 5.3
  • Dotykové & hlasové ovládání
  • IP54 odolnost vůči vodě i prachu
  • Aplikace JBL Headphones
  • Dual Connect & Sync s vícebodovým připojením

Zvuk JBL Signature Sound s funkcí Personi-Fi 2.0

Vychutnejte si vaši hudbu ve všech barvách s 12mm neodymovými měniči dokonale vyladěnými pro poslech ve vysoké kvalitě, ať jste kdekoli, s plnými basy a charakteristickým zvukem JBL Signature Sound. A pomocí funkce Personi-Fi 2.0 si můžete vytvořit váš unikátní poslechový profil a přizpůsobit si zvuk přesně podle sebe.

Adaptivní potlačení hluku

JBL Live Flex spojují oblíbený pohodlný design ve tvaru otevřeného sluchátka s nožičkou s funkcí adaptivního potlačení hluku. Tato technologie se přizpůsobí prostředí, kde se zrovna nacházíte, a díky tomu dokonale eliminuje hluk a rušivé zvuky z okolí.

Až 40 hodin přehrávání (8 h + 32 h) a bezdrátové nabíjení

Život je příliš krátký na to, abyste řešili vybité baterie. Sluchátka JBL Live Flex vydrží v provozu až 8 hodin a dalších 32 hodin dobití zajistí pouzdro.* A když váš celodenní hudební společník potřebuje doplnit energii, můžete využít Qi-kompatibilní bezdrátové nabíjení, díky kterému získáte další 4 hodiny poslechu už po 15 minutách dobíjení.
*s vypnutým potlačením hluku (výdrž 24 hodin se zapnutým potlačením hluku)

6 mikrofonů pro perfektní hovory s nulovým rušením

Propojte se s vaším světem odkudkoli. JBL Live Flex jsou vybavená 6 mikrofony s technologií beamforming, které tlumí hluk a zajistí, že váš hlas bude slyšet vždy naprosto jasně a čistě.

Prostorový zvuk JBL Spatial Sound

Obklopte se vaší oblíbenou hudbou. S JBL Live Flex se můžete ponořit do prostorového zvuku při poslechu z libovolného 2kanálového zdroje při připojení přes Bluetooth, takže zažijete pohlcující zvuk a svobodu poslechu zároveň.  

Technologie Bluetooth 5.3

JBL Live Flex jsou vybavená Bluetooth 5.3, který přináší stabilnější a bezpečnější připojení, takže si užijete bezdrátové streamování v té nejlepší kvalitě. Díky nejnovější technologii Bluetooth jsou vaše sluchátka Live Flex už teď připravená na budoucnost.

Dotykové & hlasové ovládání

Aktivujte všechny funkce sluchátek JBL Live Flex jednoduše pomocí dotykového ovládání. Nebo zapněte hlasem vašeho hlasového asistenta Hey Google (*) nebo Alexa (**) a ovládejte vše hlasem.
(*) Tato funkce je k dispozici pouze na zařízeních s Android (**) Pro přístup ke kompletním funkcím Alexa na tomto zařízení je třeba Android 6.0 nebo novější

IP54 odolnost vůči vodě i prachu

Díky odolnosti vůči vodě a prachu třídy IP54 můžete sluchátka JBL Live Flex používat kdekoli, třeba na pláži nebo cyklistické stezce. 

Aplikace JBL Headphones

Vylaďte si soundtrack vašeho života přesně podle sebe. Aplikace JBL Headphones je k dispozici zdarma a umožňuje nastavit si sluchátka podle vašich preferencí: přizpůsobte si funkci potlačení hluku, reakce sluchátek nebo si vytvořte váš osobní poslechový profil. Rychlý test pomocí funkce Personi-fi 2.0 vám pomůže vyladit si váš poslechový zážitek přesně podle toho, co máte rádi.

Dual Connect & Sync s vícebodovým připojením

Užijte si rychlé bezproblémové spárování s jakýmkoli zařízením Android a používejte sluchátka tak, jak zrovna potřebujete – přepínejte mezi mono a stereo režimem a používejte levé, pravé nebo obě sluchátka zároveň. A díky vícebodovému připojení můžete rychle a jednoduše přepínat mezi zdroji z jednoho Bluetooth zařízení na jiné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: