Neohodnoceno

Dell stojan pro dva monitory MDA17

Dell stojan pro dva monitory MDA17
není skladem
Kód: D-M-482-BBCE
Značka: DELL
8 370 Kč 6 917 Kč bez DPH
Kategorie: Stojany
Záruka: 6
Stojan Dell pro dva monitory – MDA17 slouží k opoře a zavěšení dvou monitorů současně. Stojan Dell pro dva monitory, s elegantním a moderním designem, esteticky vylepší vaše pracoviště a umožní pohodlné sledování dvou monitorů. Dokonale skryjte kabely ve vnitřní západce ve stojanu monitoru a udržte si přehled na pracovním stole. Snadné naklopení, otočení a nastavení stojanu nebo monitorů zaručují pohodlnější sledování monitorů. Funkce dvojitého natočení umožňuje otočení obou monitorů o 180 stupňů, abyste mohli snadno sdílet obsah na obrazovce s kolegy.

Přizpůsobeno k zarovnání dvou monitorů zaručující pohodlí a produktivitu.
Stojan Dell pro dva monitory – MDA17 umožňuje oporu a zavěšení dvou monitorů současně. Díky elegantnímu designu monitory esteticky vylepší pracoviště, uživatelé je mohou nastavit s ohledem na pohodlnější sledování. Monitory lze snadno pohybovat současně nebo jimi otáčet samostatně až o 90 stupňů po směru nebo proti směru hodinových ručiček.

Snadné nastavení monitorů jednou rukou
Klouby a naklápění umožňují přizpůsobitelné polohy a pohodlnější pozorovací úhly. Nastavitelné držadlo umožňuje jednou rukou snadno nastavit oba monitory současně. Funkce dvojitého natočení umožňuje otočení obou monitorů o 180 stupňů, abyste mohli snadno sdílet obsah s kolegy.

Integrované vedení kabelů udržuje pořádek na pracovišti
Interní západka na stojanu zajišťuje ukrytí kabelů a uvolnění místa na pracovním stole.

Pokročilý, elegantní design esteticky vylepší pracoviště
Stojan pro dva monitory charakterizuje elegantní design, který celkově esteticky vylepší pracoviště. Monitory lze snadno připevnit na zakřivený příčný nosník, který zlepšuje sledování obou monitorů současně.

Kompatibilita
Monitory Dell řady E/P/U jsou vhodné pro držáky Dell s podporou rychlého uvolnění; k dispozici jsou dva adaptéry vhodné pro všechny monitory kompatibilní se standardem VESA

Obsah balení
* Stojan Dell pro dva monitory – MDA17
* Příčný nosník
* Svorka
* Deskový adaptér VESA (2x)
* Křídlový šroub
* Šrouby
* Distanční vložka
* Imbusové klíče (malý a velký)
* Průvodce rychlým nastavením

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: