Neohodnoceno

Wacom Pen 2K

Wacom Pen 2K
skladem
Kód: 402061342
Značka: WACOM
826 Kč 683 Kč bez DPH
Kvalitní stylusy tzn. dotykové pera jsou určena pro různá zařízení s dotykovým displejem jako velmi praktické příslušenství. Stylusy spolupracují s vybranými tablety, smartphony nebo počítači s dotykovými obrazovkami. Toto speciální pero poskytuje výhodu jako náhrada za vaše prsty, kdy napomáhá udržovat tablet čistý a beze šmouh. Psaní se stylusem je velmi přirozené a přesné, protože připomíná psaní klasickým perem.

Tento stylus je dokonalým nástrojem pro úpravu fotografií, vytváření kreseb, skic nebo pro digitální kreslení. Kreslení tímto stylusem je velmi přirozené. Stylus je bezdrátový s 1. 024 úrovněmi přítlaku a s programovatelným postranním tlačítkem.který vám dává zkratky na dosah ruky
Je určeno pro použití pro všechny modely současných tabletů Intuos Creative Pen (CTL490, CTH490 a CTH690). Pero přichází pouze v černé barvě.

Tento stylus je konkrétně navržen pro použití: s Intuos Comic Blue, Intuos Comic, Intuos Draw, Intuos Draw White, Intuos Art Blue Medium, Intuos Art Black Medium, Intuos Art Blue Small, Intuos Art Black Small a Intuos Photo.

Více informací na webu výrobce: https://us-store.wacom.com/Product/Intuos-Pen-S02#/undefined1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: