Optické moduly

Nejprodávanější

UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack
 
942 Kč
(1 140 Kč včetně DPH)
UBNT UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
 
2 165 Kč
(2 620 Kč včetně DPH)
UBNT UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
 
2 238 Kč
(2 708 Kč včetně DPH)
28 položek celkem
UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
53 Kč včetně DPH
44 Kč
526071950
UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC, UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
160 Kč včetně DPH
132 Kč
526071949
UBNT UF-ADAPTER-APC-50-UFiber Adapter APC,50-pack
206 Kč včetně DPH
170 Kč
526071948
UBNT UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
484 Kč včetně DPH
400 Kč
5260719131
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
484 Kč včetně DPH
400 Kč
526071913
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
511 Kč včetně DPH
422 Kč
526071910
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
661 Kč včetně DPH
546 Kč
526071911
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet
704 Kč včetně DPH
582 Kč
526071955
UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack
1 140 Kč včetně DPH
942 Kč
5260719091
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack
1 140 Kč včetně DPH
942 Kč
526071909
UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul
1 157 Kč včetně DPH
956 Kč
526071934
UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO
1 365 Kč včetně DPH
1 128 Kč
526071942
UBNT UACC-CM-RJ45-10G, 10G Metalický Modul
1 492 Kč včetně DPH
1 233 Kč
5260719132
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi
1 876 Kč včetně DPH
1 550 Kč
526071936
UBNT UF-NANO - U Fiber Nano
2 070 Kč včetně DPH
1 711 Kč
526071930
UBNT UF-GP-B+ -U Fiber GPON OLT,Class B+ SFP Modul
2 147 Kč včetně DPH
1 774 Kč
526071939
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
2 551 Kč včetně DPH
2 108 Kč
526071906
UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
2 581 Kč včetně DPH
2 133 Kč
526071927
UBNT UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
2 620 Kč včetně DPH
2 165 Kč
5260719061
UBNT UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
2 708 Kč včetně DPH
2 238 Kč
526071958
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber,Multi-Mode, 1G, 20-Pack
4 175 Kč včetně DPH
3 450 Kč
526071941
UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, SM Modul, 10G, 2-Pack
4 801 Kč včetně DPH
3 968 Kč
526071914
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
5 878 Kč včetně DPH
4 858 Kč
526071945
UBNT UF-MM-10G-20,U Fiber,MM Modul,10G,20-Pack
10 803 Kč včetně DPH
8 928 Kč
526071928
UBNT UF-SM-10G-20,U Fiber,SM Modul,10G,20-Pack
22 414 Kč včetně DPH
18 524 Kč
526071947
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
23 485 Kč včetně DPH
19 409 Kč
526071946
UBNT UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
27 165 Kč včetně DPH
22 450 Kč
526071938
UBNT UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON
44 982 Kč včetně DPH
37 175 Kč
526071931

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení