Neohodnoceno

JBL Live220BT Blue

Bezdrátová sluchátka do uší s pásem kolem krku.

není skladem
Kód: LIVE220BTBLU
Značka: JBL
1 806 Kč 1 493 Kč bez DPH
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 24

Žijte svůj život na maximum

Vychutnejte si každý okamžik a zůstaňte ve spojení s okolím stylově se sluchátky JBL LIVE 220BT. Přináší charakteristický zvuk JBL, bezdrátové připojení a jednoduchý přístup ke Google Assistant nebo Amazon Alexa, abyste se mohli vždy snadno propojit se vším, co tvoří váš svět. Přehrajte si svůj oblíbený playlist nebo si přečtěte zprávu od kamaráda jednoduše, aniž byste se museli dívat na telefon.  A pokud chcete mít přehled, co se děje kolem vás, nebo se bavit s přáteli, nemusíte si sluchátka sundávat, stačí zapnout funkce Ambient Aware a TalkThru. Baterie sluchátek vydrží 10 hodin přehrávání, a když se vám vybije, po pouhých 15 minutách nabíjení si můžete užít další hodinu hudby. Díky flexibilnímu krčnímu pásu, který pohodlně sedí na vašem krku, můžete sluchátka jednoduše složit a dát si je do kapsy, když je zrovna nepoužíváte. JBL LIVE 220BT jsou vyrobena z prémiových materiálů v široké škále barev a zajistí, že budete vždy ve spojení díky 4tlačítkovému dálkovému ovladači s mikrofonem. Vyřizujte své hovory a zároveň si užívejte zábavu díky vícebodovému připojení, které hladce přepne třeba mezi videem a příchozím hovorem ze dvou různých zařízení. Sluchátka mají magnetické konce, takže je můžete nosit pohodlně na krku, i když je zrovna nepoužíváte.

JBL Live200BT

Funkce

  • Charakteristický zvuk JBL
  • 10hodinová výdrž baterie | 2 hodiny nabíjení s rychlým nabíjením
  • Technologie Ambient Aware a TalkThru
  • Jednoduchý přístup k hlasovým asistentům
  • Bluetooth
  • Vícebodové připojení
  • Hands-free telefonické hovory
  • Pás okolo krku pro pohodlné nošení po celý den
  • Aplikace My JBL Headphones
  • Magnetická sluchátka v prémiovém hliníkovém provedení

Charakteristický zvuk JBL

Legendární zvuk JBL, který posloucháte na koncertech, ve studiích, nebo doma, si můžete užít i ve svých sluchátkách.

10 hodinová výdrž baterie | 2 hodiny nabíjení s rychlým nabíjením

Užijte si dlouhotrvající zábavu a rychlé nabíjení díky špičkovým parametrům -  10hodinové výdrži baterie s 2 hodinami nabíjení. Už po 15 minutách nabíjení si můžete vychutnat další hodinu hudby.

Technologie Ambient Aware a TalkThru

Nechte hudbu hrát! Zůstaňte v kontaktu s okolím, zatímco posloucháte své oblíbené písničky. Jedním stiskem tlačítka Ambient Aware se zesílí zvuky z okolí, abyste měli přehled, co se děje. Režim TalkThru sníží hlasitost přehrávané hudby, abyste si mohli popovídat s přáteli, aniž sundáte sluchátka z uší.

Snadný přístup k hlasovým asistentům

Přehrajte si oblíbený playlist, napište kamarádovi, podívejte se na počasí a daleko více pomocí Google Assistent nebo Amazon Alexa, které můžete aktivovat jedním stiskem tlačítka. Využijte úplně novou aplikaci My JBL Headphones, kde si snadno nastavíte preferovaného asistenta.

Bluetooth

Streamujte bezdrátově ze smartphonů, tabletů nebo televizorů vybavených technologií Bluetooth.

Vícebodové připojení

Přepínejte mezi přehráváním hudby na jednom zařízení a hovorem na vašem telefonu, takže nikdy nic nezmeškáte.

Hands-free telefonické hovory

Jednoduše ovládejte hudbu, hlasitost, hovory i hlasové asistenty pomocí dobře přístupného dálkového ovladače.

Pás okolo krku pro celodenní pohodlné nošení

Sluchátka jsou navržena tak, aby přirozeně splynula s tvarem vaší hlavy a krku, takže vám budou bezpečně a pohodlně držet i během těch nejdelších playlistů. A potom je jednoduše složíte a schováte do kapsy.

Aplikace My JBL Headphones

Přizpůsobte si svůj zážitek z hudby tak, že si pro JBL LIVE220BT nastavíte zvukové preference v bezplatné aplikaci My JBL Headphones.

Magnetická sluchátka v prémiovém hliníkovém provedení

Sluchátka jsou magnetická, takže se vám nezamotají, ani když je zrovna nepoužíváte. A díky použití prémiových materiálů vypadají tato sluchátka tak dobře, jak znějí.

JBL Live200BT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: