Neohodnoceno

JBL JR460NC Blue

Dětská bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s aktivním potlačením hluku a omezením hlasitosti

Skladem. (15 ks)
Kód: JBL JR460NCBLU
Značka: JBL
2 408 Kč 1 990 Kč bez DPH
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 24
Hmotnost: 100 kg

Bezpečný zvuk JBL a žádný hluk

Ať jsou vaše děti zrovna venku nebo se učí, můžou si užívat skvělý a bezpečný zvuk JBL Safe Sound. Sluchátka JBL JR 460NC jsou speciálně navržená pro velikost dětské hlavy a uší, takže pohodlné a jednoduché nošení si užijí i ty nejmenší děti. Mohou se tak učit, hrát si a objevovat bezpečně, díky omezení hlasitosti pod 85 dB a materiálům, které jsou bezpečné a odolné, takže se sluchátka nepoškodí nebo nerozbijí. Až 20hodinová výdrž baterie přináší zábavu na celý týden a sluchátka navíc jednoduše nabijete už za 2 hodiny. Díky aktivnímu potlačení hluku se děti můžou soustředit, na co potřebují, a zabudovaný mikrofon jim umožní komunikovat snadno s kamarády nebo učiteli. Nikdy není příliš brzy začít si užívat bezpečný zvuk JBL: kvalitní zvuk není omezený věkem.

Funkce

  • JBL Safe Sound
  • Aktivní potlačení hluku
  • Komunikace díky zabudovanému mikrofonu
  • Až 20hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení
  • Navrženo pro děti, s jednoduchým ovládáním
  • Odpojitelný audio kabel a vícebodové připojení
  • Google Fast Pair

Funkce a výhody

 

JBL Safe Sound

Kvalitní zvuk není omezený věkem – ale chcete mít jistotu, že vaše děti jsou v bezpečí, zatímco si užívají zábavu. Maximální hlasitost sluchátek je omezena pod 85 dB, takže děti si mohou bezpečně užívat skvělý zvuk JBL tak, jak budou chtít.

Aktivní potlačení hluku

Zbavte se všeho hluku a rušení díky aktivnímu potlačení hluku. Děti se tak mohou lépe soustředit, když poslouchají hudbu, sledují své oblíbené programy, nebo během online výuky. 

Komunikace díky zabudovanému mikrofonu

Umožněte svým dětem být ve spojení se světem pomocí zabudovaného mikrofonu. Jednoduše tak mohou být v kontaktu s kamarády nebo rodinou, když mají chuť si popovídat, nebo s učiteli během online výuky.  

Až 20hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení

S až 20hodinovou výdrží baterie (a dokonce až 30 hodin s vypnutým ANC) se JBL JR 460NC postarají o zábavu na opravdu dlouhou dobu. A pokud jde o nabíjení, stačí pouhé 2 hodiny, takže budou za chvilku zpět v akci.

Navrženo pro děti, s jednoduchým ovládáním

Ovládání sluchátek je jednoduché a snadno použitelné, takže je děti mohu ovládat samy zcela bez problémů. Sluchátka jsou navržena speciálně pro velikost dětské hlavy a uší a z materiálů, které jsou odolné a přizpůsobené dětem, takže nehrozí rozbití nebo poškození sluchátek.

Odpojitelný audio kabel a vícebodové připojení

Zapojte a poslouchejte, nebo si užijte bezdrátovou zábavu. Odpojitelný audio kabel nabízí další možnost navíc k bezdrátovému poslechu a můžete díky němu sluchátka používat kdykoli a kdekoli. Vícebodové připojení zajistí rychlé a plynulé přepínání z jednoho Bluetooth zařízení na druhé.

Google Fast Pair

Díky Fast Pair od Google se JBL JR 460NC okamžitě připojí k vašemu Android zařízení. Další Android zařízení pak připojíte jednoduše pouhým poklepáním na displej zařízení.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: