Zpět do obchodu

Registrace

Zákaznická podpora: info@dapam.cz Registrovat

Adobe After Effects CC MP ML COM NEW L-1 1-9 (1 měsíc)

Adobe Creative Cloud mohou objednávat pouze prodejci se statusem ADOBE CERTIFIED nebo GOLD RESELLER. Jste-li koncový uživatel, který Cloud bude využívat (a nemáte ještě svého prodejce Adobe Cloudu),
813 Kč

Adobe After Effects CC MP ML COM NEW L-1 1-9 (1 měsíc)

Kód: ACC65270749BA01A12
Neohodnoceno
Adobe Creative Cloud mohou objednávat pouze prodejci se statusem ADOBE CERTIFIED nebo GOLD RESELLER. Jste-li koncový uživatel, který Cloud bude využívat (a nemáte ještě svého prodejce Adobe Cloudu),

 

Adobe Creative Cloud mohou objednávat pouze prodejci se statusem ADOBE CERTIFIED nebo GOLD RESELLER. Jste-li koncový uživatel, který Cloud bude využívat (a nemáte ještě svého prodejce Adobe Cloudu), nebo prodejce bez statusu výše uvedeného, kontaktujte nás pro více informací. Tento ceník slouží jen pro nákup našim prodejcům Adobe Cloudu a informativně i pro koncové uživatele.

 

Pro objednání Adobe Creative Cloudu (jako koncový uživatel) je třeba udělat první krok, kterým je registrace do licenčního programu VIP (Value Incentive Plan). Ten Vám umožní váš prodejce (tzv. pozvání do VIP programu). Teprve po tomto kroku bude umožněno objednávat Cloud licence (předplatné).

 

Pokud již byla provedena registrace, na stejných stránkách se zájemce o Cloud přihlásí a vybere licence Cloudu (vytvoří se autorizace nákupu). Cloud obsahuje kompletní porfolio produktů Adobe. Všechny následující jsou dostupné ve verzi "All Apps" (dříve se označovala kolekce jako "Complete"), a to tedy Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver, Muse, Flash Pro, Acrobat Pro, Audition, Bridge, Edge Animate, Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow, Fireworks, Flash Builder, InCopy, Prelude, Media Encoder, Scout, SpeedGrade, Story Plus, PhoneGap Build, Prelude Live Logger, pomocná aplikace Creative Cloud, herní sada SDK, Extension Manager a sada nástrojů ExtendScript. V průběhu předplatného může být nabídka rozšířena. Součástí je i datové uložiště v kapacitě 200 GB.

 

Většinu z výše uvedených aplikací je možné zakoupit i samostatně. Tzv. verze "Single App". Které k výběru v administrátorské konzoli nejsou, ty je možné získat jen nákupem verze All Apps. Verze All Apps obsahuje i produkty řady CS6, souběžně k výběru s CC aplikacemi, a také jen v rámci předplatného (nikoliv jako trvalé licence).

 

Kromě rozlišení na All Apps a Single Apps se dělí ještě na ML a ENG. ML obsahuje více jazyků (uživatelské rozhraní v daném jazyku). ENG je pouze anglicky. Funkčnost produktu je ale zcela totožná. Pokud potřebujete české uživatelské rozhraní, je toto dostupné u velké části produktů. Aby aplikace obsahovala i češtinu, musí být v ceníku označena jako "ML (+CZ)". Ne každá ML aplikace češtinu totiž obsahuje. Pokud v ceníku vidíte aplikaci jen s označením "ML", pak neobsahuje češtinu (může ale obsahovat např. němčinu, polštinu, maďarštinu, podporu hebrejštiny a arabštiny atd.). Každá ML aplikace vždy obsahuje k výběru i základní ENG verzi.

 

Jestliže je Adobe Cloud zakoupen přes prodejce AMOS Software, je ke Cloudu dodáván zdarma modul Jednoznakové předložky pro InDesign, které jsou nepostradatelnou součástí pro správnou sazbu českých a slovenských textů.

 

Adobe Cloud se zakupuje vždy na minimálně 12 měsíců (v případě stávajícího VIP členství je možné zakoupit 1 - 11 měsíců, ale vždy podle toho, kolik zbývá měsíců do výročního data, nelze tedy zakoupit u nového členství). V případě komerčního cloudu je možné zvolit členství ale i na 36 měsíců (umožní prodejce s vytvořením nového členství). U GOV zákazníků je to až 48 měsíců (stejně tak i u EDU zákazníků).

 

Příklad: Zákazník vlastní již 3 měsíce licenci Adobe Cloud. Nyní má zájem o další licenci. Zakoupí tedy další novou licenci Cloudu, a to na 9 měsíců. Obě licence tedy expirují ve stejný měsíc. A obě je také možné obnovit zároveň ve stejnou chvíli na další období jednoho roku.

 

Více informací naleznete na našem webu věnovanému Adobe Creative Cloud nebo nás kontaktujte a my Vám poradíme, jak Adobe Creative Cloud správni objednávat.

 

 

Jméno značky: ADOBE
Kategorie: Pro komerční a soukr. použití (Single)
Dostupnost: není skladem
813 Kč
984 Kč včetně DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.